KAMESA KALIP

KAMESA KALIP MAKİNA PLASTİK SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. kalıp üretimi  konusunda  faaliyet  göstermektedir.


Gelişmiş tezgah ve makinaları ile teknolojiyi yakından takip etmiştir. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve bilgi birikimimizle ülkemizin ve dünya çapında ürünlerimizi ,kalitemizi ulaştırmaya çalışıyoruz


Kalıp sektöründe dünya çapında marka olmayı amaçlayan ve müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda bir hedef belirliyoruz..


Kompozit kalıp alanında ülkemizde sayılı isimler içerisindeyiz. Ayrıca plastik kalıplar ve müşteri isteğine göre her türlü kalıp tasarım çizim ve üretim için çalışmalarımız ekip arkadaşlarımızla titizlikle yürütülmektedir.


Üretimde kullanılan tüm kalıp,aparatların dizaynı ve imalatını kendi bünyemizde geniş kadromuzla gerçekleştiriyoruz.


Kalıphanemizde cnc ,freze ,borverk,cnc  torna ve taşlama tezgahı  plastik enjeksiyon makinası, gelişmiş tezgah parkurumuz ve çalışanlarımızla sizlere daha iyi hizmet verebilmek  için burdayız..

Misyonumuz

Kalite yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek sektörümüzde örnek bir firma olmak istiyoruz. Ülkemize ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve etkin bir biçimde arttırmak, başarıdan başarıya imza atmak ve  daha bilinçli nesiller hedefliyoruz.  

Döviz Kurları
Dolar Alış : 8,3229
Dolar Satış : 8,3379
Euro Alış : 7,6053
Euro Satış : 7,6556